Lütfen Dikkat

Türk Ceza Kanununun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. 18 yaşın üzerinde değilseniz lütfen bu siteyi görüntülemeyin ve alışveriş yapmayın.
Sitemizde gezmek ve alışveriş yapmak için 18 yaşından büyük olduğunuzu onaylayıp giriş yapabilirsiniz.

Doğal Kayganlaştırıcılar

Doğal Kayganlaştırıcılar

Koku, tat ve renk içermeyen doğal kayganlaştırıcı jeller. Tamamı cilt dostu sağlıklı kayganlaştırıcı jel ve kayganlaştırıcı krem çeşitleri.

Göster:
Sırala:

Cabs Glide Kayganlaştırıcı

Cabs Glide Medical Lubricant Gel 40ml. Uygulama Alanları: Geçici vajinal kuruluk hallerinde, yetersiz vajinal kayganlıkl..

96,00₺

Medical Lubricant Gel FangChung

Medical Lubricant gel uzun süreli kayganlaştırma özelliğine sahip, yüksek kaliteli ve ekonomik, % 100 prezervatif uyumlu..

98,80₺

Medikal Kayganlaştırıcı Jel Bestman

Uzun süreli kayganlaştırma özelliğine sahip, yüksek kaliteli ve ekonomik, % 100 prezervatif uyumlu, oral kullanımlara uy..

136,00₺

Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel Bestman

Uzun süreli kayganlaştırma özelliğine sahip, yüksek kaliteli ve ekonomik, % 100 prezervatif uyumlu, oral kullanımlara uy..

186,00₺

Kayganlaştırıcı Krem Noctis Backside

Noctis doğal kayganlaştırıcı jeller 100ml miktarında. Cinsel ilişki sırasında genital kuruluk için ve ektra kayganlık iç..

49,00₺

Natural Kayganlaştırıcı Jel Noctis

Noctis natural kayganlaştırıcı jeller 200ml miktarında,Cinsel ilişki sırasında genital kuruluk için veya ektra kayganlık..

88,00₺