Lütfen Dikkat

Türk Ceza Kanununun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. 18 yaşın üzerinde değilseniz lütfen bu siteyi görüntülemeyin ve alışveriş yapmayın.
Sitemizde gezmek ve alışveriş yapmak için 18 yaşından büyük olduğunuzu onaylayıp giriş yapabilirsiniz.

Kayganlaştırıcı Jeller

Kayganlaştırıcı Jeller

Cinsel kayganlaştırıcı jel çeşitleri.
Kadınların ve erkeklerin cinsel içerikli kullanıma uygun kayganlaştırıcı çeşitleri. 
Genel Bilgi: Cinsel ilişkide vajinal ve anal kuruluğa, seks oyuncaklarını rahat kullanmak için, extra seks fantezileri kolaylaştırarak seksi daha zevkli hale getirmek için kayganlaştırıcı jel kullanabilirsiniz.

Göster:
Sırala:

Cabs Glide Kayganlaştırıcı

Cabs Glide Medical Lubricant Gel 40ml. Uygulama Alanları: Geçici vajinal kuruluk hallerinde, yetersiz vajinal kayganlıkl..

96,00₺

Medical Lubricant Gel FangChung

Medical Lubricant gel uzun süreli kayganlaştırma özelliğine sahip, yüksek kaliteli ve ekonomik, % 100 prezervatif uyumlu..

98,80₺

Medical Lubricant Gel Strawberry

Çilek aromalı su bazlı kayganlaştırıcı Bestman. Uzun süreli kayganlaştırma özelliğine sahip, yüksek kaliteli ve ekonomik..

188,00₺

Medikal Kayganlaştırıcı Jel Bestman

Uzun süreli kayganlaştırma özelliğine sahip, yüksek kaliteli ve ekonomik, % 100 prezervatif uyumlu, oral kullanımlara uy..

136,00₺

Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel Bestman

Uzun süreli kayganlaştırma özelliğine sahip, yüksek kaliteli ve ekonomik, % 100 prezervatif uyumlu, oral kullanımlara uy..

186,00₺

Çilek Aromalı Kayganlaştırıcı Jel Noctis

Noctis çilek aromalı kayganlaştırıcı jeller (100ml), cinsel ilişki sırasında genital kuruluk için veya ekstra kayganlık ..

127,00₺

Kayganlaştırıcı Krem Noctis Backside

Noctis doğal kayganlaştırıcı jeller 100ml miktarında. Cinsel ilişki sırasında genital kuruluk için ve ektra kayganlık iç..

49,00₺

Natural Kayganlaştırıcı Jel Noctis

Noctis natural kayganlaştırıcı jeller 200ml miktarında,Cinsel ilişki sırasında genital kuruluk için veya ektra kayganlık..

88,00₺