Orgazm Kılıfları

Orgazm Kılıfları ve Prezervatifleri:
Titreşimli, pütürlü, özel çıkıntılı, noktacıklı yüzeyler gibi farklı özelliklerdeki penis kılıfları ile cinsel yaşantınızı daha hoş ve güzel bir boyuta taşıyabilirsiniz. Yapısındaki farklılıklar sürtünmedeki hissiyatı normalinden fazla hisettirir. Penis çevresine ve boyutuna ekstra büyüklük kazandırır.

Göster:
Sırala:

Brave Man Penis Extension Sleeve

Özel Tasarım Pütürlü Kalınlaştırıcı Penis Kılıfı Brave Man Sleeve. Titreşim içeri giriş çıkış yaparken otomatik olarak çalışır. Orgazm güçlü..

256,00₺

Çift Vibratörlü Realistik Penis Kılıfı

Çift titreşimli penis kılıfı Love Extender Sleeve. Sıra dışı bir fantezi için iki farklı noktada titreşim yapar. Vajina içinde ve klitoris üzerin..

614,00₺ 499,90₺

Kabarma Yüzeyli Realistik Penis Kılıfı

Kabarma yüzeyli realistik penis kılıfı. Dip kısmın yüzeyinde uyarılma ve tahrik artırmaya yardımcı kabartmalar bulunur.Realistik uzatmalı kalınla..

191,90₺

Klitoris Uyarıcı Penis Kılıfı Love Extender Sleeve

Love Extender klitoris uyarıcı titreşimli penis kılıfı.Titreşimi klitoris üzerinde şiddetli uyarılma etkisi yapabilir. Beden performansınızı artı..

477,00₺

Klitoris Uyarıcı Realistik Penis Kılıfı

Love Extender klitoris uyarıcı titreşimli penis kılıfı. Güçlü titreşimi ile klitoris üzerinde şiddetli bir titreşim etkisi yapar. Beden performan..

527,00₺ 389,50₺

Penis Kılıfı Seti Twin Teasers

Twin Teasers ikili penis kılıfı seti. Yüzey şekilleri bir birinden farklı iki adet penis kılıfı ve prezervatif. Kabartma tip, halkalı tip, n..

355,00₺ 281,00₺

Pütürlü Penis Kılıfı Prety Sleeve

Darbeli klitoris uyarıcı titreşimi ve pütürlü yüzeyi ile en üst sınırda uyarılma etkisi. Kadında orgazm güçlüğüne darbeli titreşimi etkili bir si..

375,00₺ 291,00₺