Lütfen Dikkat

Türk Ceza Kanununun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. 18 yaşın üzerinde değilseniz lütfen bu siteyi görüntülemeyin ve alışveriş yapmayın.
Sitemizde gezmek ve alışveriş yapmak için 18 yaşından büyük olduğunuzu onaylayıp giriş yapabilirsiniz.

Prezervatifler

Prezervatifler

Prezervatifler cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak ve istenmeyen gebelikleri önlemek için garanti olmamakla beraber kullanılan güvenilir bir yöntemdir. Düzenli ve doğru kullanımıyla hem sağlığınızı koruyabilir hem de cinsel ilişkinizin daha güvenli olmasını sağlayabilirsiniz. Sizin için en uygun prezervatifi seçmek ve doğru şekilde kullanmak önemlidir. Prezervatif diğer adı ile condom olarakta bilinir.

Göster:
Sırala:

Çilekli Prezervatif Fiesta

Fiesta ÇilekliGecenin en “tatlı” hali…Hayatım heyecan dolu, yeniliklere açığım diyen çiftlere özel…Enerji doluysanız ve ..

143,00₺

Durex Prezervatif Yakın Hisset

Durex Prezervatif Yakın Hisset. Daha fazla inceliği keşfet, daha fazla haz, daha fazla temas.Daha özel bir his için..

166,50₺

Ekstra İnce Prezervatif S-BOX Hisset

S-BOX Hisset. Ekstra ince dokusuyla daha yakında bir teması yaşamak için S-Box Hisset’i deneyin. %100 kaliteli latexten ..

96,00₺

Fiesta Ekstra İnce Prezervatif

Fiesta Ekstra İnce. Gecenin en “hissedilir” anı. Özel bir ten deneyimi yaşamak isteyen çiftlere özel. En ince kondomları..

141,00₺

Fiesta Klasik Prezervatif

Fiesta Classic. Gecenin en “tanıdık” yüzü. Bildiği ve sevdiği heyecandan vazgeçemeyenlere özel. Keyfin güvenle buluştuğu..

139,00₺

Fiesta Prezervatif Uzun Geceler

Fiesta All Night. Gecenin en “uzun” anı. Zevki uzun süre doruklarda yaşamak isteyen çiftlere özel. İçerdiği özel kayganl..

142,50₺

İnce Prezervatif Durex Classic

Durex Klasik İnce Prezervatif. Standart prezervatife göre daha incedir.Paket içeriği 12 adet...

164,00₺

Kabartma Yüzeyli Prezervatif S-BOX Red

S-BOX Red. Özel Kabartmalı Yüzeyiyle daha hissedilir ve haz dolu bir geceyi yaşamak için geç kalmayın. S-Box Red ile gec..

89,90₺

Klasik Prezervatif S-BOX Blue

S-Box Blue ile gecenin mavi renginde yeni tadlar yaşayın. Klasik Fiesta Prezervatif kalitesine eklenen kayganlaştırıcıyl..

94,00₺

Nokta Kabartmalı Prezervatif Fiesta

Geceye zevk katan noktalar. Heyecandan vazgeçemeyen, maceraperest ve tutkulu aşıklar için yaratıldı. Daima zevkin dorukl..

143,00₺

Okey Klasik Prezervatif

Okey Klasik Prezervatif. OKEY Klasik, klasikten vazgeçmeyenler için. İçeriğindeki kayganlaştırıcı kremle ilişkiye g..

169,00₺

Okey Rötar Prezervatif

Okey Rötar Prezervatif. OKEY Rötar içeriğindeki geciktirici etki sayesinde performansı arttırarak erkeği yavaşlatır..

179,00₺

S-BOX Çilek Aromalı Prezervatif

S-BOX Çilek. Gecenin en “tanıdık” yüzü. Bildiği ve sevdiği heyecandan vazgeçemeyenlere özel. Keyfin güvenle buluştuğu an..

94,80₺

S-BOX Uzun Geceler

S-BOX Geceler. Partnerinizle daha uzun geceleri yeniden yaşayın. Yakın dokunuşlar ve hissedişlerle birlikte geceleri dah..

99,00₺

Silky Kiss GOLD Classic Prezervatif

Silky Kiss GOLD Classic.Uluslararası kalite standartlarına göre üretilmiş olan Silky Kiss Gold Classic yeni bir heyecanı..

85,40₺